captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką Lietuvai reiškia patvirtintas ES biudžetas?

Europos Parlamentas balsų dauguma pritarė ateinančių septynerių metų Europos Sąjungos biudžetui, kuris pirmą kartą istorijoje bus mažesnis nei iki šiol. Tačiau Lietuva iš jo gaus 4 milijardais litų daugiau nei iš šio, besibaigiančio biudžeto.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.

Europos Parlamentas balsų dauguma pritarė ateinančių septynerių metų Europos Sąjungos biudžetui, kuris pirmą kartą istorijoje bus mažesnis nei iki šiol. Tačiau Lietuva iš jo gaus 4 milijardais litų daugiau nei iš šio, besibaigiančio biudžeto. Bendras finansinės paramos paketas Lietuvai paaugs beveik 10 procentų.

Žurnalistai trečiadienį rengiamoje spaudos konferencijoje pateiks faktų apie dažnai pasitaikančius jų teisių pažeidimus renkant informaciją iš vietinės valdžios institucijų. 

Lietuva – 17-oji pasaulyje ir regiono lyderė pagal pasirengimą pokyčiams, rodo Pasaulinio audito, mokesčių ir konsultacijų įmonių tinklo KPMG atliktas tyrimas. Ką reiškia toks aukštas įvertinimas?

Seime bus aptariamos viešojo miestų transporto aktualijos: dabartis ir ateitis, individualaus ir viešojo transporto santykis.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: istorinis 1963 metų įrašas – pasakojimą apie prezidento Johno F. Kennedy laidotuvių ceremoniją.

Tęsiasi Europos Komisijos organizuojami debatai regionuose. Trečiadienį ekspertai, politikai analizuos esamą padėtį Anykščiuose ir aptars rajono perspektyvas.

Pokalbis apie sveiką gyvenseną. Šįkart patirtimi dalysis Gintaras Ruzgys.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ lapkričio 20 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...