captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“ Jūratės Trilupaitienės jubiliejui

Šio trečiadienio „Muzikinio pastišo“ pirmąją dalį skirsime Jūratės Trilupaitienės 70-mečiui. Apie aktyviąją ir kruopščiąją Lietuvos muzikinės praeities tyrinėtoją pasakos jos kolegės ir, kas dar svarbiau, bičiulės, muzikologės Danutė Palionytė ir Jūratė Gustaitė. 
Jūratė Trilupaitienė. www.valdovurumai.lt nuotr.
Jūratė Trilupaitienė. www.valdovurumai.lt nuotr.

Šio trečiadienio „Muzikinio pastišo“ pirmąją dalį skirsime Jūratės Trilupaitienės 70-mečiui. Apie aktyviąją ir kruopščiąją Lietuvos muzikinės praeities tyrinėtoją pasakos jos kolegės ir, kas dar svarbiau, bičiulės, muzikologės Danutė Palionytė ir Jūratė Gustaitė. O pačią kukliąją jubiliatę, pabėgusią nuo sveikinimų į pajūrį, pakalbinsime telefonu.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie labdaros koncertų idėjas bei problemas. Artėjant Prezidento Valdo Adamkaus globojamam paramos projektui „Padėk man pasveikti“, kuriame lapkričio 21 d. dalyvaus ypač gausus ir įvairus Lietuvos atlikėjų būrys, studijoje svečiavosi Nacionalinės premijos laureatė Asta Krikščiūnaitė, populiarioji Jurga Šeduikytė bei projekto sumanytojas ir vykdytojas Gintaras Kamsiukas. 

Prisiminsime ir Muzikos globėją Šv. Ceciliją, kuriai lapkričio 22-ąją  daugelyje šalių rengiami koncertai ar net festivaliai. Skambės fragmentai iš Alessandro Scarlatti  oratorijos apie Cecilijos kankinystę.

Ved. Jūratė Vičienė ir Marius Šinkūnas.

„Muzikinis pastišas“ – lapkričio 20 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close