captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų knygos rinkimuose – Aistės Kisarauskaitės „39 salto mortale“

„Tekstai sulipdyti iš trupinių, kuriuos mes lengva ranka nušluojame nuo savo kasdienybės stalo, – parodų anotacijų, matematikos uždavinių, vynų apibūdinimų, piešimo terminų, pokalbių nuotrupų.“

„Tekstai sulipdyti iš trupinių, kuriuos mes lengva ranka nušluojame nuo savo kasdienybės stalo, – parodų anotacijų, matematikos uždavinių, vynų apibūdinimų, piešimo terminų, pokalbių nuotrupų“, – aiškina knygos „39 salto mortale“ („Apostrofa“) autorė Aistė Kisarauskaitė.

„Labai gražiai surašyta Marko Aurelijaus posakiuose apie gyvenimo priežastis ir pasekmes, kad viskas turi ryšį, sukasi ratu, tik kartojasi kitaip. Tas „kitaip“ man visą laiką kirbėjo – daryti ekspoziciją kontrastų, sąšaukų, panašumų principu. Su kolega prof. Arvydu Šalteniu iškėlėm tikslą, kad tarp kūrinių atsirastų kokia nors matoma, bet laike nutolusi dialogo forma“, – teigia vienas iš parodos „Viskas teisingai: 220“ kuratorių, Vilniaus dailės akademijos dėstytojas dr. Viktoras Liutkus.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Mūsų ansamblio tikslas yra parodyti senosios muzikos grožį ir aktualumą, ją naujai interpretuoti“, – sako koncertų „Istorijos apie gralį ir rožę“ organizatorė ansamblio „Canto Fiorito“ vokalistė Renata Dubinskaitė.

„Tekstai sulipdyti iš trupinių, kuriuos mes lengva ranka nušluojame nuo savo kasdienybės stalo, – parodų anotacijų, matematikos uždavinių, vynų apibūdinimų, piešimo terminų, pokalbių nuotrupų“, – aiškina knygos „39 salto mortale“ autorė Aistė Kisarauskaitė, anot kritikų, reabilituojanti subanalintą noveletės žanrą. Pokalbis studijoje su A. Kisarauskaite, į lietuvių literatūrą žengiančia dailininke, kurios trumposios prozos knyga dalyvauja Metų knygos rinkimuose.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 20 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close