captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kamerinio choro „Brevis“ vadovas ir dirigentas Gintautas Venislovas

„Kamerinis choras „Brevis“ šį lapkritį turi net tris progas švęsti. Minime kolektyvo dvidešimt trečiąjį gimtadienį, sulaukėme mano seniai išsvajotos idėjos – erdviniu garsu įrašytos plokštelės, o ir aš pats jau dvidešimtį metų vadovauju „Breviui.“
Kamerinio choro „Brevis“ vadovas ir dirigentas Gintautas Venislovas. www.lmta.lt nuotr.
Kamerinio choro „Brevis“ vadovas ir dirigentas Gintautas Venislovas. www.lmta.lt nuotr.

„Kamerinis choras „Brevis“ šį lapkritį turi net tris progas švęsti. Minime kolektyvo dvidešimt trečiąjį gimtadienį, sulaukėme mano seniai išsvajotos idėjos – erdviniu garsu įrašytos plokštelės, o ir aš pats jau dvidešimtį metų vadovauju „Breviui“, tiesiog gyvenu „Breviu“, – sako dirigentas Gintautas Venislovas.

Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas jau trečią kartą kviečia į Kinų kultūros savaitę, kuri šiemet skiriama  tradicinei kinų muzikai. „Kinų kultūros savaitė – tai galimybė iš arčiau pažinti ir tradicinį kinų požiūrį į įvairius menus, tarp jų ir muziką“, – sako VU Konfucijaus instituto projektų vadovė Vilma Šniukštaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ menotyrininko Ernesto Parulskio kultūros komentaras. Kada politinis aktas tampa menu? Ar kalėjimas ir politiškai aktyvūs menininkai yra neatsiejami objektai? Apie tai svarsto autorius.

„Kamerinis choras „Brevis“ šį lapkritį turi net tris progas švęsti. Minime kolektyvo dvidešimt trečiąjį gimtadienį, sulaukėme mano seniai išsvajotos idėjos – erdviniu garsu įrašytos plokštelės, o ir aš pats jau dvidešimtį metų vadovauju „Breviui“, tiesiog gyvenu „Breviu“, – sako dirigentas Gintautas Venislovas. Apie artėjantį jubiliejinį koncertą ir kartu su kolektyvu nueitą koncertinį ir kasdienių rūpesčių kelią pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 19 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close