captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar bus didinami atlyginimai ministrams ir parlamentarams?

Seimas antradienį ketina svarstyti Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų siūlymą nuo kitų metų nedidinti atlyginimų ministrams ir parlamentarams. Tuo metu valdantieji ketina įgyvendinti KT sprendimą ir jau nuo sausio 1-osios atkurti visų valstybės tarnautojų atlyginimus.

Seimas antradienį ketina svarstyti Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų siūlymą nuo kitų metų nedidinti atlyginimų ministrams ir parlamentarams. Tuo metu valdantieji ketina įgyvendinti Konstitucinio Teismo sprendimą ir jau nuo sausio 1-osios atkurti visų valstybės tarnautojų atlyginimus, kurie buvo sumažinti per krizę.

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai pirmadienį paragino Ukrainą imtis veiksmų dėl kalinamos buvusios premjerės Julijos Tymošenko, kad Kijevas galėtų pasirašyti svarbią asociacijos ir laisvosios prekybos sutartį su Bendrija. Ar bus pasirašyta sutartis, labai priklausys nuo Ukrainos parlamento sprendimo antradienį.

Antradienį Vilniuje pristatomas užbaigtas Vakarinio aplinkkelio antrasis etapas.  

Ar atspėtumėte kokias ligas anksčiau gydydavo vilko mėsa arba vėžio girnelėmis? Prieš 150 metų įkurtoje Mažeikių rajono Viekšnių miestelio vaistinėje, dabar esančiame muziejuje, galima sužinoti ir daug daugiau apie paslaptingus ir netgi šiurpą keliančius vaistus, kuriuos vaistininkai išrašydavo negaluojantiesiems. Viekšnių vaistinę 20 a. viduryje talentingas vaistininkas garsino dėl vėžio gydymo. Plačiau apie vaistinėje naudotus preparatus, istoriją ir ką vis dėlto gydydavo vilko mėsa – Vitos Ličytės pasakojime.

Lietuvos pirkėjai jau gali į savo išmanųjį telefoną perkelti nuolaidų korteles.

Taip pat girdėsite verslo naujienas, spaudos apžvalgą, Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI, orų prognozę, naujausias žinias.

Laidą veda Edvardas Kubilius ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ antradienį, lapkričio 19 d., nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...