captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar esame tolerantiški?

Šeštadienį minėsime tarptautinę Tolerancijos dieną. Tą dieną įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.

Šeštadienį minėsime tarptautinę Tolerancijos dieną. Taip skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų (alkoholio, narkomanijos) toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę. Lietuvoje nuo 2001 metų skelbiamas Toleracijos žmogus. 

Sukanka metai, kai dirba naujai išrinktas Seimas. Valdančiųjų ir opozicijos atstovai pirmuosius dvylika darbo mėnesių vertina skirtingai. Kokius šio Seimo darbo privalumus ir trūkumus regi politikos apžvalgininkai –  Mykolo Romerio universiteto doc. Vytautas Dumbliauskas ir VDU prof. Antanas Kulakauskas?

Vytauto Didžiojo universiteto centriniuose rūmuose Kaune į pirmąją savo konferenciją iš visos Lietuvos renkasi žvejai mėgėjai. Šios sąšaukos iniciatyvinės grupės tikslas – surengti diskusiją apie mėgėjų žūklės perspektyvas šalyje, jai iškilusius pavojus ir apie žvejų organizacijos įkūrimą. Pokalbis su aplinkos ministru Valentinu Mazuroniu ir Mėgėjų žvejybos tarybos pirmininku, Klaipėdos universiteto dėstytoju Antanu Kontautu.

Šeštadienį Vilniuje prasideda dvi savaites truksiantis Vilniaus fortepijono muzikos festivalis. 

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 16 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...