captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kokia bus lietuvių kalbos ir literatūros egzamino tvarka?

Šiandien turėtų paaiškėti lietuvių kalbos ir literatūros egzamino tvarka. Pasak Nacionalinio egzaminų centro direktorės, vertinimo komiteto posėdyje bus apsvarstyti visi pasiūlymai ir patvirtinta vertinimo instrukcija.

Šiandien turėtų  paaiškėti  lietuvių kalbos ir literatūros egzamino tvarka. Pasak Nacionalinio egzaminų centro direktorės, vertinimo komiteto posėdyje bus apsvarstyti visi pasiūlymai ir patvirtinta vertinimo instrukcija. Šiemet lietuviškų ir tautinių mažumų mokyklų abiturientai laikė bendrą lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą, tačiau pastariesiems švietimo ir mokslo ministro įsakymu jis buvo palengvintas.

Kaune vykstančioje Lietuvos žemdirbių konferencijoje aptariama, kaip įgyvendinama per žemdirbių suvažiavimą šiemet priimta rezoliucija, kurioje Vyriausybė buvo raginama intensyviai derėtis su Europos Komisija dėl išmokų.

Seime darbą baigia savaitę posėdžiavusi Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija. Šiandien rengiamos rezoliucijos, viena svarbiausių – dėl dvigubos pilietybės. Išeivijos atstovai siūlo sudaryti bendrą komisiją šioms problemoms spręsti.

Prasideda akcija „Būk matomas“. Ja siekiama, kad kuo daugiau vaikų keliuose tamsiu paros metu būtų pastebimi ir nešiotų šviesą atspindinčius ženklus. Akcijos iniciatoriai – daugiavaikių šeimų asociacija MES atšvaitų lipdukais ketina paženklinti apie 15 000 vaikų drabužių.

Kaip jūs rūpinatės savo vaikų saugumu keliuose? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Naujienų žemėlapis“. 

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Indrė Urbaitė.

„Lietuvos diena“ lapkričio 15 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...