captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Kaunas pradėjo kovą prieš naktinę prekybą alkoholiu

Kauno miesto taryba apribojo naktinę prekybą alkoholiu 24-iose viešojo maitinimo įstaigose. Taip savivaldybė siekia kovoti su fiktyviais barais, kurie prisidengę baro veikla iš tiesų siekia apeiti draudimą prekiauti alkoholiu naktį.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Kauno miesto taryba apribojo naktinę prekybą alkoholiu 24-iose viešojo maitinimo įstaigose. Taip savivaldybė siekia kovoti su fiktyviais barais, kurie prisidengę baro veikla iš tiesų siekia apeiti draudimą prekiauti alkoholiu naktį. Anot miesto mero Andriaus Kupčinsko, atėjo laikas imtis drastiškų veiksmų prieš fiktyvių barų veiklą.

Briuselyje vyksiančiame Europos Sąjungos Ekonomikos ir finansų reikalų (ECOFIN) tarybos posėdyje vienas svarbiausių klausimų – bendro bankų pertvarkymo mechanizmas, dėl kurio pirmininkaujanti Lietuva siekia Tarybos sutarimo.

Lietuvos žemdirbiams atstovaujančios organizacijos pageidauja, jog Lietuva, vykdydama žemės ūkio politiką, būtų savarankiškesnė ir kritiškiau vertintų jai siūlomą Europos Sąjungos teisę. Ūkininkų atstovai teigia, kad pernelyg smulkmeniškai reglamentuojant šalies žemės ūkio veiklą, užkertamas kelias jos plėtrai.

Penktadienį baigiasi Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdžiai, kuriuose buvo nagrinėjami pilietiškumo ir tautiškumo ugdymo Lietuvoje ir užsienyje, pilietybės, atskiros apygardos užsienyje gyvenantiems piliečiams įvedimo ir kt. klausimai.

„Naujienų žemėlapis“ aiškinasi – kas yra laimė?

Penktadienio „Ryto garsų“ svečias – operatorius, režisierius ir filmų kūrėjas Mindaugas Survila.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Podiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ lapkričio 15 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close