captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – trys ryškios teatro asmenybės

Kartu su operos solistais Nomeda Kazlauskaite–Kazlaus ir Vaidu Vyšniausku sveikinsime garbingą jubiliejų šiemet švenčiantį režisierių, aktorių ir pedagogą Joną Rimantą Vaitkevičių.
Režisierius<br> aktorius ir pedagogas Jonas Rimantas Vaitkevičius.
Režisierius
aktorius ir pedagogas Jonas Rimantas Vaitkevičius.

Kartu su operos solistais Nomeda Kazlauskaite-Kazlaus ir Vaidu Vyšniausku sveikinsime garbingą jubiliejų šiemet švenčiantį režisierių, aktorių ir pedagogą Joną Rimantą Vaitkevičių.

Pirmąją laidos valandą užvirs dinamiškas pokalbis apie atlikėjams svarbų aktorinį pasirengimą. „Iš šono maestro J. R. Vaitkevičiaus dėstomos disciplinos galbūt atrodo nieko bendro su aktoriniu meistriškumu neturinčios, bet žinau, kad jos sudėjo  svarbius scenos meno pamatus, kurie man ir šiandien tarnauja. Tai pakeitė požiūrį į vaidybą, į sceninę kūrybą“, – sako tenoras Vaidas Vyšniauskas. Patirtimi ir smagiais prisiminimais dalinsis aktorinio meistriškumo mokytojas Jonas Rimantas Vaitkevičius ir operos solistai Nomeda Kazlauskaitė-Kazlaus bei Vaidas Vyšniauskas.

Poezijos ir muzikos dermė – tai „Muzikinio pastišo“ svečio Jono Rimanto Vaitkevičiaus dovana klausytojams. Antrojoje laidos dalyje kartu su muzika skambės jo skaitomos eilės.

Ved. Gerūta Griniūtė.

„Muzikinis pastišas“ – lapkričio 15 d. penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...