captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: žemdirbiai dar kartą bandys įtikinti politikus

Penktadienį ŽŪR rengiama konferencija, skirta visuotinio Lietuvos žemdirbių suvažiavimo rezoliucijos įgyvendinimui aptarti. Per 8 mėnesius tik nedidelė dalis valstybės institucijų reagavo į žemdirbių norus, atsakymai ir pasiūlymai dažniausiai buvo formalūs.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Penktadienį ŽŪR  rengiama konferencija, skirta visuotinio Lietuvos žemdirbių suvažiavimo rezoliucijos įgyvendinimui aptarti. Per 8 mėnesius tik nedidelė dalis valstybės institucijų reagavo į žemdirbių norus, atsakymai ir pasiūlymai dažniausiai buvo formalūs. Šįkart į renginį pakviesti Seimo ir Ministrų kabineto vadovai, žemės ūkio ir aplinkos ministrai, parlamentarai ir Vyriausybės nariai. Kas dabar labiausia rūpi šalies žemdirbiams?

Pagėgių savivaldybės ūkininkų kooperatinėje bendrovėje „Šilgaliai“ daugelį metų buvo laikomos Lietuvos juodmargės karvės. Tačiau prieš keletą metų įvyko esminės permainos – iš Švedijos buvo įsigytos žalosios ir juodmargės, kurios buvo gerokai pieningesnės. Kaip parodė praktika, ne vien veislė lemia gerus pieno primilžius.

Rubrika „Diena kaime“ visuomet padeda geriau suprasti, kaip gyvena ir kuo užsiėmę paprasti kaimo žmonės. Šią savaitę apie kasdieną kaime pasakoja Rokiškio Kalvių kaimo kultūros namų administratorė Stasė Gruoblienė. Koks ketvirtadienis buvo Kalviuose?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, lapkričio 15d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...