captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Ukrainos opozicija rengiasi mitingui dėl eurointegracijos

Ukrainos parlamentui nesusitarus dėl įstatymo projekto, pagal kurį būtų paleista kalinama buvusi premjerė Julija Tymošenko, į posėdį renkasi parlamento darbo grupė, turinti valdantiesiems ir opozicijai parengti bendrą priimtiną projektą.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Ukrainos parlamentui nesusitarus dėl įstatymo projekto, pagal kurį būtų paleista kalinama buvusi premjerė Julija Tymošenko, į posėdį renkasi parlamento darbo grupė, turinti valdantiesiems ir opozicijai parengti bendrą priimtiną projektą. Tuo metu Ukrainos opozicija prieš Viršūnių susitikimą Vilniuje lapkričio 24 dieną organizuoja mitingą dėl eurointegracijos.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad ir Šiaulių, ir Edukologijos universitetai šaliai reikalingi, tačiau jie privalo atitikti universitetams keliamus reikalavimus. Prie Edukologijos universiteto vyksta protesto akcija. Studentai apjuosė rūmus ir pasirašo peticiją, skirtą Vyriausybei, švietimo ir mokslo ministrui, Seimo nariams.

Grupė parlamentarų vėl siūlo Konstitucijos pataisą, kuri šeimą kildintų iš santuokos ar tėvystės. Po pataisos projektu pasirašė 107 Seimo nariai.

Minint Pasaulinę diabeto dieną, atkreipiamas dėmesys, kad šia liga sergančių žmonių nuolat daugėja. Kaip Jūs sugyvente su diabetu?  Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Rašytojo Kristijono Donelaičio 300-osios ir kompozitoriaus, rašytojo, diplomato Mykolo Kleopo Oginskio 250-osios gimimo metinės įtrauktos į UNESCO ir valstybių narių minimų sukakčių sąrašą. Iš viso į jį pateko per 100 pasaulio kultūrai, švietimui, mokslui, istorinei atminčiai svarbių datų.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras,  sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ lapkričio 14 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close