captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: kas skatina burtis į knygų bičiulių klubus?

„Kai mintimis apie knygą dalinasi keletas žmonių, gaunasi ne vienas, o keli tomai, keli knygos variantai, nes visi perskaito skirtingai“, – sako Vilma, jau penktus metus dalyvaujanti bičiulių suburtame knygų klube.  

„Kai mintimis apie knygą dalinasi keletas žmonių, gaunasi ne vienas, o keli tomai, keli knygos variantai, nes visi perskaito skirtingai", – sako Vilma, jau penktus metus dalyvaujanti bičiulių suburtame knygų klube. Kokios šio klubo taisyklės ir kas jame skaitoma – pasakos keli jo dalyviai. Ar gyva knygų klubų tradicija Lietuvoje – klausime jau daugiau kaip 40 metų gyvuojančio Vilniaus universiteto Martyno Mažvydo bibliofilų klubo pirmininkės Ingos Liepaitės.

Taip pat išgirsite Šveicarijoje gyvenančios literatūrologės Eglės Kačkutės parengtą Rūtos Šepetys knygos „Tarp pilkų debesų“ recenziją.

O viktorinoje kviesime laimėti Sigutės Chlebinskaitės iliustruotą Vlado Braziūno poezijos knygą vaikams „Kuosos KRO gyvenimas ir atvirkščiai“.

Ved. Simona Aginskaitė.

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, lapkričio 14 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ. Laida kartojama pirmadienį, lapkričio 18 d., 20.20 val.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...