captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: įžūlėjantys vilkai varo į neviltį avių augintojus

Gyvulių augintojams vis dažniau bėdų pridaro vilkai. Naujausias išpuolis užfiksuotas Biržų rajone – naktį ganykloje vilkai užpuolė juodgalvių avių bandą ir 17 iš jų papjovė.

Gyvulių augintojams vis dažniau bėdų pridaro vilkai. Naujausias išpuolis užfiksuotas Biržų rajone – naktį ganykloje vilkai užpuolė juodgalvių avių bandą ir 17 iš jų papjovė. Dabar ūkininkai jau gali kreiptis kompensacijų, bet iki spalio 1 d. nuostolių patyrusiems gyvulių augintojams kompensacijos nenumatytos. Vilkai elgiasi vis įžūliau, jie apsilanko ir avių fermose.

Valstybės įmonė „Registrų centras“ šią savaitę paskelbė, kas Lietuvoje per dešimt šių metų mėnesių parduota beveik 54 tūkst. žemės sklypų. Tai pastarųjų septynerių metų rekordas. Žinant kad jau kitų metų pradžioje keisis žemės pardavimo sąlygos, o pavasarį teisę pirkti žemę Lietuvoje tikriausia įgis ir ES šalių piliečiai, įdomu daugiau sužinoti apie žemės sklypų prekybos ypatumus.

Tradicinė laidos rubrika „Diena kaime“ šią savaitę su Rokiškio rajono Kalvių kaimo kultūros namų administratore Stase Gruobliene. Koks Kalviuose buvo trečiadienis?

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, lapkričio 14 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...