captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip ES sprendžia jaunimo nedarbo problemą?

Prezidentė Dalia Grybauskaitė konferencijoje Paryžiuje aptarė jaunimo nedarbo problemas. Taip pat šalies vadovė Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Tarybai pristatė Lietuvos pasirengimą narystei šioje organizacijoje.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė konferencijoje Paryžiuje aptarė jaunimo nedarbo problemas. Taip pat šalies vadovė Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Tarybai pristatė Lietuvos pasirengimą narystei šioje organizacijoje. Apie tai pokalbis su Prezidente.

Europos Pralamentas trečiadienio vakarą skelbs savo misijos Ukrainoje ataskaitą. Ji gali lemti dalies Europos Sąjungos valstybių sprendimą, ar pasirašyti su Ukraina asociacijos sutartį, numatančią glaudesnį bendradarbiavimą. 

Kamerinės muzikos festivalis „Muzikos ruduo“ išvyksta į savo kasmetinę muzikinę kelionę, kurios tikslas – miestų ir miestelių gyventojams pristatyti šiuolaikinės lietuviškos muzikos kūrėjus ir atlikėjus.

Policijos departamentas primena, kad dujinių ginklų savininkams liko pusantro mėnesio užregistruoti ginklus policijoje ir gauti leidimą.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: dailininko Adomo Varno prisiminimai apie susitikimus su Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu. Pokalbis įrašytas 1975 metais. 

Vilniuje vykstančiame Europos šalių kino forume „Scanorama“ pristatomi ir keturi lietuviški ilgametražiai dokumentiniai filmai.

Pokalbis apie sveiką gyvenseną su ilgamete gydytoja odontologe Janina Vaizgeliene.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 13 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...