captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: STT veiksmai kenkia šalies įvaizdžiui

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad STT tyrimas naujienų agentūros BNS žurnalistų atžvilgiu kenkia Lietuvos tarptautiniam įvaizdžiui.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad STT tyrimas naujienų agentūros BNS žurnalistų atžvilgiu kenkia Lietuvos tarptautiniam įvaizdžiui. Taip pat jis teigia, jog iki biudžeto įstatymo antrojo svarstymo Seime Vyriausybė ieškos galimybių pirmiausia atlyginimus didinti ne teisėjams ir politikams, o mažesnes algas iš biudžeto gaunantiems darbuotojams.

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė susitinka su žurnalistų, leidėjų, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos atstovais ir agentūros BNS vadovais.

Seimo opozicijai nepavyko iš pareigų atstatydinti Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Broniaus Bradausko, kurį konservatoriai kaltino nepagrįstu pataikavimu Rusijai, kai socialdemokratas neleido tarptautinėje konferencijoje parodyti filmuotų kadrų iš Sausio 13-osios įvykių.

Šiandien Vilniuje vyksta tarptautinė konferencija „Kova su neapykantos nusikaltimais Europos Sąjungoje“. Joje dalyvauja  daugiau nei 300 ES ir nacionalinio lygmens politikų ir praktikų, ES institucijų ir struktūrų, tarptautinių organizacijų, nacionalinių vyriausybių ir parlamentų, teisėsaugos institucijų, pilietinės visuomenės ir organizacijų atstovų.

Kaip jūs siūlytumėte ugdyti toleranciją? Pokalbis su klausytojais 13.37 val. 

ES Tarybai pirmininkaujanti Lietuva pasiekė susitarimą dėl kitų metų Bendrijos biudžeto. Susitarimas formaliai turi būti patvirtinamas per 14 dienų.

Ukrainos partijos „Batkivščyna“ („Tėvynė“) frakcijos parlamente vadovas ketina reikalauti užsienio reikalų ministro pateikti informaciją apie tariamas slaptas šalies prezidento Viktoro Janukovičiaus ir Rusijos vadovo Vladimiro Putino derybas. Lapkričio 9 d. Ukrainos prezidentas su darbo vizitu lankėsi Maskvoje, kur su V. Putinu aptarė prekybinius ir ekonominius šalių santykius.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ lapkričio 12 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...