captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: du dešimtmečius kurtas šeimos ūkis geriausias rajone

Respublikiniame konkurse „Metų ūkis 2013“ Anykščių rajone šiemet geriausiu pripažintas Vidos ir Vytauto Valionių ūkis. Sumaniai ir atkakliai dirbdami, pradėję nuo kelių karvių, dabar jie laiko daugiau kaip 130 galvijų.
www.anyksciai.lt nuotr.
www.anyksciai.lt nuotr.

Respublikiniame konkurse „Metų ūkis 2013“ Anykščių rajone šiemet geriausiu pripažintas Vidos ir Vytauto Valionių ūkis. Sumaniai ir atkakliai dirbdami, pradėję nuo kelių karvių, dabar jie laiko daugiau kaip 130 galvijų. Visas modernaus ūkio gamybos centras yra Ažugojų kaime. Sūnus Donatas tvirtai apsisprendęs tęsti senelių ir tėvų pradėtą veiklą.

Šių metų ruduo neįprastai švelnus net ir įpusėjus lapkričiui. Džiugina dienos ir nakties pliusinės temperatūros, palankūs orai ir augalininkystės, ir gyvulininkystės ūkių šeimininkams. Rudeninių aviečių augintojams ruduo taip pat labai palankus. Kol kas galima nesirūpinti stiebų paruošimu žiemojimui, bet spustelėjus pirmajam šaltukui avietyne teks imtis darbo. Uogininkystės ūkį Sasnavoje įkūrusi ir dabar visą veiklą perleidusi savo sūnui Leonora Sabaliauskienė visiems pataria, kokius darbus reikėtų nudirbti avietyne vėlų rudenį.                        

Laidos  rubrika „Diena kaime“ su Rokiškio rajono Kalvių kaimo kultūros namų administratore Stase Gruobliene. Ypatingais pasiekimais Kalvių kaimo kultūrinė veikla nepasižymi, bet smagu žinoti vien tai, kad palyginti nedidelio kaimo kultūros centras neuždarytas, į jį renkasi jaunimas, vyksta pačių koncertai, atvažiuoja kolektyvai iš kitur, todė salė tuščia nebūna. Koks buvo pirmadienis Kalviuose?

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, lapkričio 12 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close