captcha

Jūsų klausimas priimtas

„60 minučių“: dėl BNS paskelbtos informacijos valstybė žalos nepatyrė

Taip mano Premjeras Algirdas Butkevičius. Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pavaduotojas po susitikimo su Prezidente atsiprašė žurnalistų. Tačiau tuo pat metu STT ir toliau krėtė BNS darbuotojus.
Laidos vedėjas Deividas Jursevičius.
Laidos vedėjas Deividas Jursevičius.

Premjeras Algirdas Butkevičius šiandien pareiškė nemanantis, kad dėl slaptos Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymos paviešinimo buvo padaryta žala valstybei. Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pirmasis pavaduotojas Žydrūnas Bartkus po susitikimo su prezidente atsiprašė žurnalistų. Tačiau tuo pat metu STT ir toliau krėtė BNS darbuotojus. Žurnalistai, susirinkę prie STT būstinės, pasipiktinimą išreiškė gausiais plojimais.

Lenkija švenčia Nepriklausomybės dieną. Lenkijos prezidento kvietimu iškilmėse dalyvauja ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

Šią savaitę Ukrainos parlamentas apsispręs, ar leisti Julijai Tymošenko gydytis užsienyje. Tuo metu Ukrainos prezidento Viktoro Janukovičiaus elgesys kelia vis daugiau abejonių, ar lapkričio pabaigoje Vilniuje bus pasirašyta Ukrainos ir ES asociacijos sutartis. 

Laidos svečias – škotų aktorius ir rašytojas Metju Makvarišas. Jis pėsčiomis keliauja per 32 Europos valstybes. Žygio tikslas – atkreipti dėmesį į seksualinę prievartą patiriančius vaikus.

Ved. Deividas Jursevičius.

„60 minučių“ – lapkričio 11 d., pirmadienį, 17.00 val. per LRT RADIJĄ.  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...