captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar Vilniuje bus pasirašyta ES ir Ukrainos asociacijos sutartis?

Savaitgalį susitikę Ukrainos ir Rusijos prezidentai pokalbių rezultatų nekomentuoja. Praėjusią savaitę Švedijos užsienio reikalų ministras Carlas Bildtas radijui „Svoboda“ teigė, jog nėra tikras, kad Ukraina pasirašys asociacijos sutartį su ES.
Laidos vedėjai Ramūnas Grumbinas ir Saulius Liauksminas.
Laidos vedėjai Ramūnas Grumbinas ir Saulius Liauksminas.

Savaitgalį susitikę Ukrainos ir Rusijos prezidentai pokalbių rezultatų nekomentuoja. Tai buvo jau trečiasis šių šalių vadovų susitikimas per pastarąsias dvi savaites. Praėjusią savaitę Švedijos užsienio reikalų ministras Carlas Bildtas radijui „Svoboda“ teigė, jog nėra tikras, kad Ukraina pasirašys asociacijos sutartį su Europos Sąjunga.

Seimas svarstys atnaujintus rinkimų įstatymų projektus. Ki­tų me­tų ge­gu­žę vyk­sian­tys pre­zi­den­to ir Eu­ro­pos Par­la­men­to rin­ki­mai jau bus ren­gia­mi pa­gal kiek pa­to­bu­lin­tas tai­syk­les.

Sudilusio protektoriaus padangų arba padangų naudojimas ne pagal paskirtį, pavyzdžiui, vasarinių padangų – žiemą, kelia tiesioginę grėsmę eismo saugai.  

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame nėra negražių ar silpnų žmonių. Arba pasaulį, kuriame galima suplanuoti žmogaus gimimą – užtikrinti, kad jis būtų mėlynakis ar tamsiaplaukis, stipresnis, protingesnis. Genų inžinieriai teigia, kad ateityje tai gali tapti įmanoma – nepageidaujamą geną pakeičiant norimu. Daktaras Davidas Kingas, Anglijoje gyvenantis genetikas ir bioetikas, įkūrė nepriklausomą stebėtojų organizaciją „Human Genetic Alert“. Šie žmonės siekia užkirsti kelią genetinio tobulinimo idėjai, arba, kaip sako Davidas Kingas, technokratiniam žmonių problemų sprendimo būdui.  

Šiemet per dešimt mėnesių Lietuvoje kilo daugiau nei 10 tūkst. gaisrų. 

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Laidą veda Ramūnas Grumbinas ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 12 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...