captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Aleksandro Borodino talentas galingas ir stulbinantis tiek simfonijoje, tiek ir operoje ar romanse. Svarbiausios jo savybės – milžino jėga, didžiulis užmojis, veržlumas ir energingumas, susijęs su įstabiu aistringumu, švelnumu bei grožiu“, – rašė kritikas Vladimiras Stasovas.  
Rusų kompozitorius Aleksandras Borodinas. wikipedia.org nuotr.
Rusų kompozitorius Aleksandras Borodinas. wikipedia.org nuotr.

„Aleksandro Borodino talentas galingas ir stulbinantis tiek simfonijoje, tiek ir operoje ar romanse. Svarbiausios jo savybės – milžino jėga, didžiulis užmojis, veržlumas ir energingumas, susijęs su įstabiu aistringumu, švelnumu bei grožiu“, – rašė kritikas Vladimiras Stasovas. Prie šių savybių dar galima pridėti sodrų ir geraširdišką humorą. Apie prieš 180 metų gimusį rusų kompozitorių Aleksandrą Borodiną – pirmadienio viktorinoje.

„Festivalio odisėja, besitęsianti nuo 1986 metų, iliustruoja nuostabią akordeono metamorfozę – iš liaudiškos muzikos dirvonų išbridęs instrumentas juvelyriškai grakščiai išraižo subtiliausius sielos virpesius, nepamiršdamas kartkartėmis ir palinksminti“, – teigia Vilniuje prasidedančio ir dvi savaites truksiančio tarptautinio akordeono festivalio meno vadovas Raimondas Sviackevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos redaktorė Janina Riškutė apie Leonardo Gutausko trumposios prozos knygą „Fragmentai“, Vytauto Girdzijausko romaną „Danguje kitaip“, Renatos Šerelytės romano „Vardas tamsoje“ antrąjį leidimą, eilėraščių vaikams rinkinį „Sraige, nerūkyk“ bei du verstinius romanus – Ralfo Rothmanno „Ugnis nedega“ ir Edgaro Hilsenratho „Nacis kirpėjas“.

„Aleksandro Borodino talentas galingas ir stulbinantis tiek simfonijoje, tiek ir operoje ar romanse. Svarbiausios jo savybės – milžino jėga, didžiulis užmojis, veržlumas ir energingumas, susijęs su įstabiu aistringumu, švelnumu bei grožiu“, – rašė kritikas Vladimiras Stasovas. Prie šių savybių dar galima pridėti sodrų ir geraširdišką humorą.

Apie prieš 180 metų gimusį rusų kompozitorių Aleksandrą Borodiną – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ lapkričio 11 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close