captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dokumentinio kino režisieriai – Audrius Stonys ir Ričardas Marcinkus

„Tikiu kino kalba, manau, kad ji gali padėti suprasti pačius save“, – sako režisierius Audrius Stonys, kurio naujausio dokumentinio filmo „Kenotafas“ premjera įvyks Europos šalių kino forume „Scanorama“.
Režisierius Audrius Stonys. A. Ufarto (BFL) nuotr.
Režisierius Audrius Stonys. A. Ufarto (BFL) nuotr.

„Tikiu kino kalba, manau, kad ji gali padėti suprasti pačius save“, –  sako režisierius Audrius Stonys, kurio naujausio dokumentinio filmo „Kenotafas“ premjera įvyks Europos šalių kino forume „Scanorama“.

„Mykolo Raubos kūryboje svarbią vietą užima Vilniaus ir jo priemiesčių peizažai, kupini poetiškumo, ilgesingos nostalgijos dėl negrįžtamai nykstančio mylimo miesto savitumo“, – pasakoja parodos „Mykolo Raubos Vilnius“ V. Kasiulio dailės muziejuje kuratorė Ilona Mažeikienė.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „Nemunas“, „Literatūra ir menas“, „7 meno dienos“, „Voruta“.

Pasak projektų vadovės Raimondos Radlinskaitės, Alytaus profesinio rengimo centras puoselėja partnerystę su daugybe Europos šalių, kasmet pasisemti patirties į užsienį išvyksta apie 100 mokinių ir 40 mokytojų. Vidos Kaluzos pasakojimas apie kūrybinį Alytaus ir Berlyno moksleivių bendradarbiavimą.

„Tikiu kino kalba, manau, kad ji gali padėti suprasti pačius save“, –  sako režisierius Audrius Stonys, kurio naujausio dokumentinio filmo „Kenotafas“ premjera įvyks Europos šalių kino forume „Scanorama“. Debiutinį savo darbą „Galutinis tikslas“, patekusį į Amsterdamo kino festivalį, pristato ir A. Stonio mokinys Ričardas Marcinkus, kurio filmas ne tik pasakoja herojaus istoriją, bet perteikia ir režisieriaus patyrimą. Kaip filmuose į realybę, ieškant atsakymų į svarbius būties klausimus, skverbiasi skirtingų kartų kūrėjai – pokalbis studijoje.  

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 8 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...