captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: prasideda Europos šalių kino forumas „Scanorama“

„Festivalio struktūra per dešimt metų jau susiformavo, ir visą laiką nuo pat pradžių buvo įdomu tai, kokie procesai vyksta kine, nes filmai – vienas ar kitas – yra jau kino procesų rezultatai“, – sako „Scanoramos“ vadovė dr. Gražina Arlickaitė.

„Festivalio struktūra per dešimt metų jau susiformavo, ir visą laiką nuo pat pradžių buvo įdomu tai, kokie procesai vyksta kine, nes filmai – vienas ar kitas – yra jau kino procesų rezultatai“, – sako „Scanoramos“ vadovė dr. Gražina Arlickaitė.

„Aš galiu juokinti tik skaitydamas tai, ką užrašiau ir daug kartų patikrinau. Nesu iš tų, kurie neieško žodžio kišenėje. Kartais pavyksta prajuokinti, bet reikia įsibėgėti. Taip, kaip dabar daroma televizijoje ar estradoje, nemoku. O satyrinės literatūros skaitymas, matyt užimtų per daug laiko“, – sako 75-ojo gimtadienio sulaukęs satyrikas, prozininkas ir vertėjas Jurgis Gimberis, kviečiantis į savo kūrybos vakarą Kauno menininkų namuose.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie naujausią Johno Maxwello Coetzees romaną.

„Festivalio struktūra per dešimt metų jau susiformavo, ir visą laiką nuo pat pradžių buvo įdomu tai, kokie procesai vyksta kine, nes filmai – vienas ar kitas – yra jau kino procesų rezultatai“, –  sako „Scanoramos“ vadovė dr. Gražina Arlickaitė. Apie tradicijos išsaugojimą, pokyčius ir naujoves jau vienuoliktajame Europos šalių kino forume pokalbis studijoje su G. Arlickaite ir festivalio koordinatoriumi Justu Rožėnu.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 7 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...