captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl sustabdyta tik pradėjusi veikti nauja tvarka?

Atsižvelgęs į dalies klientų nepasitenkinimą, „Lietuvos paštas“ atidėjo nuo lapkričio 1 dienos turėjusią įsigalioti naują tvarką, pagal kurią smulkios siuntos nesiunčiamos kaip laiškai.
T. Lukšio (BFL) nuotr.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Atsižvelgęs į dalies klientų nepasitenkinimą, „Lietuvos paštas“ atidėjo nuo lapkričio 1 dienos turėjusią įsigalioti naują tvarką, pagal kurią smulkios siuntos nesiunčiamos kaip laiškai. „Lietuvos pašto“ generalinė direktorė Lina Minderienė tikisi, jog  iki metų pabaigos pavyks suderinti poziciją su naują tvarką kritikuojančia Ryšių reguliavimo tarnyba. 

Vilniuje prasideda tris dienas vyksianti informacinių ir ryšių technologijų forumas „ICT2013“ .

Iš „Amerikos balso“ archyvų: poeto Jono Aisčio esė apie sovietų Lietuvos rašytojų kūrinius, kuriuose aukštinamas Stalinas ir sovietų valdžia. Įrašas darytas 1956 metais.  

Renkamas „Metų automobilis“.

Mitybos specialistai pastebi, kad žmogui skaniausias tas maistas, kurį jis įpratęs valgyti nuo vaikystės, todėl labai svarbu, kad jau tada jis įprastų maitintis sveikai.

Taip pat laidoje pasakojimas apie vykstančias NATO pratybas,  Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga, verslo naujienos, kultūros renginių anonsai.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ lapkričio 6 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...