captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: pedagogas fanatikas iš Sankt Peterburgo Borisas Estrinas

Į Vilnių iš Sankt Peterburgo kelioms dienoms atvyko pedagogas fanatikas, sugebantis per trumpą laiką mušamųjų instrumentų specialybę studijuojantį jaunimą gerokai pastūmėti profesinio meistriškumo kelyje. M. K. Čiurlionio menų mokykloje jis ves meistriškumo pamokas.

Į Vilnių iš Sankt Peterburgo kelioms dienoms atvyko pedagogas fanatikas, sugebantis per trumpą laiką mušamųjų instrumentų specialybę studijuojantį jaunimą gerokai pastūmėti profesinio meistriškumo kelyje. M. K. Čiurlionio menų mokykloje jis ves meistriškumo pamokas, kuriose dalyvaus ir du su juo atvykę paaugliai iš Sankt Peterburgo menų licėjaus. Savą požiūrį į muzikos mokytojo darbą ir grojimą mušamaisiais instrumentais jis atskleis pokalbyje su jaunuoju kolega Mariumi Šinkūnu, vibrafono žinovui ir mokytojui, surengusiam Vilniuje metro pamokas.

Antroje laidos dalyje skambės Teisučio Makačino kūriniai. Nors kompozitoriaus jubiliejus buvo prieš porą mėnesių, autorinį koncertą jis rengia dabar, lapkričio 7 d., Šv. Kotrynos bažnyčioje. „Labai mėgstu styginių skambesį, nes jie yra gyviausi, geriausiai atliepia atlikėjo pastangas. Na, o kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru sukursime muzikinę šventę visiems susirinkusiems“, – sako kompozitorius.

Ved. Jūratė Vičienė ir Marius Šinkūnas.

„Muzikinis pastišas“ – lapkričio 6 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...