captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: SGD terminalo statybos vyksta pagal planą

Taip teigia Premjeras Algirdas Butkevičius, reaguodamas į buvusio Klaipėdos jūrų uosto vadovo Eugenijaus Gentvilo pareiškimą, kad terminalo statybų nebus spėta pabaigti laiku. Pasak Premjero, dalis darbų jau yra visiškai baigti.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Taip teigia Premjeras Algirdas Butkevičius reaguodamas į buvusio Klaipėdos jūrų uosto vadovo Eugenijaus Gentvilo pareiškimą, kad terminalo statybų nebus spėta pabaigti laiku. Pasak Premjero, dalis darbų jau yra visiškai baigti.

Finansų ministras Rimantas Šadžius sako, kad valdantieji rengia naują valstybės turto valdymo strategiją. Tikimasi, kad rudens sesijoje bus priimti nauji įstatymai, kitų metų pradžioje prasidėtų reforma. Tačiau iki šiol nėra apskaičiuota, kokį turtą valdo ministerijos ir kitos įstaigos.

Policijos departamente pristatyta informacija apie pastarojo meto bendras Lietuvos ir Rusijos pareigūnų operacijas, susijusias su neteisėtos narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartos kontrole, taip pat bendradarbiavimo plėtra kovojant su tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu.

Vilniuje vyksta tarptautinė konferencija „Bibliotekos – socialiniams pokyčiams 2013: Baltijos regiono šalių patirtis“.  Ar jūs dažnai einate į biblioteką, kokiomis paslaugomis čia naudojatės? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Valstybės kontrolė skelbia, kad savivaldybės padarė ne viską, jog vietiniams keliams skiriamos lėšos būtų naudojamos efektyviai.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Adomas Šimkus.

„Lietuvos diena“ lapkričio 5 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...