captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: jaunimą kviečia kurti, vienytis ir augti

Lapkričio 6–8 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyks didžiausias Europoje informacinių ir ryšių technologijų renginys. Jame dalyvaus daugiau kaip 5 tūkstančiai dalyvių iš viso pasaulio.
Nuotraukoje iš kairės: Susiekimo ministerijos viceministras Arijandas Šliupas<br> VU Matematikos ir informatikos fakulteto prodekanas dr. Linas Bukauskas.
Nuotraukoje iš kairės: Susiekimo ministerijos viceministras Arijandas Šliupas
VU Matematikos ir informatikos fakulteto prodekanas dr. Linas Bukauskas.

Lapkričio 6–8 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyks didžiausias Europoje informacinių ir ryšių technologijų renginys. Jame dalyvaus daugiau kaip 5 tūkstančiai dalyvių iš viso pasaulio. Tai žymūs mokslininkai, verslo ir valdžios atstovai, skaitmeninių technologijų strategai, inžinieriai, studentai ir žurnalistai. ICT2013 renginiuose ypatingas dėmesys bus skiriamas studentams ir jauniesiems tyrinėtojams, kurie galės iš pirmų lūpų sužinoti apie informacinių ir ryšio technologijų tyrimų galimybes, susitikti su iškiliausiais šios srities tyrėjais, verslininkais, strategais, politikais.

Tarptautinį mokslinių tyrimų ir inovacijų forumą ICT2013 organizuoja Susisiekimo ministerija ir Europos Komisija. Susiekimo ministerijos viceministras Arijandas Šliupas sako, kad tai puiki vieta susitikimams, ryšiams užmegzti. Tiek žymūs žmonės, tiek informacinių ir ryšio technologijų guru turės puikią galimybę diskutuoti aktualiomis temomis, įvardyti pagrindines tendencijas ir aptarti informacinių ir ryšio technologijų srities perspektyvas.

VU Matematikos ir informatikos prodekanas dr. Linas Bukauskas pabrėžia apie tokio įvykio svarbą aukštųjų mokyklų bendruomenei: „Labai svarbu, kad tokie renginiai būtų ne mūsų rengiami, o prisidėtų valstybė. Tai sudaro galimybes mūsų mokslininkams bendrauti su kolegomis iš kitų valstybių, prieiti ir tiesiai pasikalbėti be tarpininkų“.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, lapkričio 6 d., 16.03 val. ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...