captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: svarbiausia – nesustoti pusiaukelėje

„Sutelktas, kryptingas darbas ir nuolatinės investicijos lemia gerus rezultatus“, – teigia Jonavos rajono Pauliukų žemės ūkio bendrovės vadovas Andriejus Štombergas.
Jonavos rajono Pauliukų žemės ūkio bendrovės vadovas Andriejus Štombergas.
Jonavos rajono Pauliukų žemės ūkio bendrovės vadovas Andriejus Štombergas.

„Sutelktas, kryptingas darbas ir nuolatinės investicijos lemia gerus rezultatus“, – teigia Jonavos rajono Pauliukų žemės ūkio bendrovės vadovas Andriejus Štombergas. Gamyboje pasitaiko ir ne visada nuo žmogaus priklausančių bėdų. Tik svarbu jų nesureikšminti, o rūpintis kuo sparčiau įveikti.

Šiuo metu Lietuvoje yra registruota maždaug 118 tūkstančių ūkininkų ūkių. Jų dydžiai įvairuoja nuo kelių iki kelių tūkstančių hektarų. Smulkiųjų ir vidutiniųjų ūkių, kurie valdo iki 100 hektarų žemės, yra net 98 procentai. Tarp jų šiek tiek mažiau kaip dešimtadalis pusiau natūrinių šeimos ūkių, naudojančių tik 5–6 hektarus žemės. Jų perspektyva vertinama labai prieštaringai. Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga įrodinėja, kad ir jų atžvilgiu būtinas teisingumas skirstant finansinę paramą. Oponentai priešingai – juos laiko visiškai neperspektyviais. O kaip gyvena, ką šiandien mąsto patys pusiau natūrinio ūkio, esančio Adutiškio apylinkėse, šeimininkai Vanda ir Eduardas Lopiniai?

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, lapkričio 5 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...