captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: VSD įspėja dėl Rusijos rengiamų naujų informacinių atakų

Apie tai Valstybės saugumo departamentas (VSD) informavo valstybės vadovus ir parlamentarus. Artimiausiu metu gali būti platinama melaginga informacija apie Prezidentę Dalią Grybauskaitę, kitus aukštus šalies pareigūnus.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Apie tai Valstybės saugumo departamentas (VSD) informavo valstybės vadovus ir parlamentarus. Artimiausiu metu gali būti platinama melaginga informacija apie Prezidentę Dalią Grybauskaitę, kitus aukštus šalies pareigūnus.

Energetikos ministerija kartu su Europos Komisija Vilniuje organizuoja aukšto lygio konferenciją. Daugiausiai bus kalbama apie tai, kaip užbaigti bendrą ES energetikos rinką.

Nuo 2015 m. Lietuvoje turėtų pradėti veikti ne tik stiklinės, bet ir plastikinės bei metalinės taros užstato sistema. Įsigaliojus naujai tvarkai, tokią tarą priimti ir grąžinti užstatą būtų įpareigotos visos didesnės šalies parduotuvės – tai numato Aplinkos ministerijos parengtas  įstatymo projektas. 

Žmogaus teisių stebėjimo instituto užsakymu atliktos apklausos rodo, jog beveik pusei Lietuvos gyventojų stinga informacijos apie žmogaus teises.

Taip pat laidoje spaudos apžvalga, verslo naujienos iš Šiaulių, svarbiausi ir įdomiausi savaitės istorijos įvykiai, su rubrika „Labas rytas, Europa“ žvalgysimės po Didžiąją Britaniją

Laidą veda Gabija Narušytė ir Edvardas Kubilius.

„Ryto garsai“ lapkričio 4 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...