captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Lietuvoje toliau rašoma „Atminimo knyga“

Pasinaudojant šiuolaikinėmis technologijomis, siekiama sukurti viešai prieinamą internetinę duomenų bazę apie Lietuvos kapinėse besiilsinčius žmones, suteikti galimybę artimiesiems talpinti atsiminimus, nuotraukas, filmus. 
www.atminimoknyga.lt nuotr.
www.atminimoknyga.lt nuotr.

Pasinaudojant šiuolaikinėmis technologijomis, siekiama sukurti viešai prieinamą internetinę duomenų bazę apie Lietuvos kapinėse besiilsinčius žmones, suteikti galimybę artimiesiems talpinti atsiminimus, nuotraukas, filmus ir tokiu būdu kurti vietos bendruomenių prižiūrimas ir puoselėjamas mirusiųjų pagerbimo ir atminimo vietas virtualioje erdvėje. Kaip sekasi įgyvendinti šį projektą?

Šeštadienį NATO kartu su šalimis partnerėmis Baltijos šalyse ir Lenkijoje tradeda pratybas „Steadfast Jazz 2013“ (liet. „Tvirtas Džiazas 2013“). NATO tikslas – turėti gerai parengtas ir aprūpintas pajėgas, kurios prireikus pasiruoštų veikti per itin trumpą laiką ir gebėtų susidoroti su bet kokia ištikusia nelaime ar krize. 

Šeštadienį Vilniuje, Lukiškių aikštėje, viešosios įstaigos „Mūsų vėliavos“ nariai ketina iškelti Lietuvos valstybės istorinę vėliavą. Tam bus panaudotas stratosferinis balionas, užpildytas nesprogiomis helio dujomis. Tokiu būdu iškeltą vėliavą norima demonstruoti iki kitų metų Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos. 

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 2 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...