captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – pasivaikščiojimas po Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų

„Muziejus yra gyvas. Jis liudija apie mūsų kultūrą. Tai nėra sustingęs pasaulis, juk kiekvienas daiktas byloja unikalią jo paties ir šeimininko istoriją“, – teigia muziejaus direktorė Regina Lopienė.
Lietuvos teatro<br> muzikos ir kino muziejus.
Lietuvos teatro
muzikos ir kino muziejus.

Susitiksime su  Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus direktore Regina Lopiene bei restauratoriumi Pauliumi Steponavičiumi. „Muziejus yra gyvas. Jis liudija  apie mūsų kultūrą. Tai nėra sustingęs pasaulis, juk kiekvienas daiktas byloja  unikalią jo paties ir šeimininko istoriją“, – teigia muziejaus direktorė Regina Lopienė. Pokalbį pratęsime su restauratoriumi Pauliumi Steponavičiumi, o pasivaikščiojimą muziejuje  lydės eksponatų ir jų išsaugojimo istorijos.

Antroje laidos dalyje – pasakojimas apie XX a. trečiajame dešimtmetyje Bauhaus mokykloje plėtotas idėjas, kurios šiandien yra tapę įrankiais ant kiekvieno stalo, nesvarbu – valgomojo, mokyklos ar darbovietės. Įvairių sričių menininkai susibūrė drauge tam, kad sukurtų modernų rytojų ir žmogus pagaliau atsikratytų sentimentų perkrautai nerangiais daiktais praeičiai. O kokios idėjos sklandė muzikoje tuo pokyčių laikotarpiu?

Ved. Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – lapkričio 4 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...