captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto rasa krito“: Marcelijaus Martinaičio rojaus darželio namai

Tuose namuose, palikęs čia statytą, kurtą, žemaitiškai tariant – gyvenimą, drauge su kitais, šiemet nuo mūsų atsitolinusiais kultūros žmonėmis, nuo šio lemtingo pavasario, matyt, įsikūrė ir poetas, eseistas, rašytojas, Nacionalinės premijos laureatas Marcelijus Martinaitis.
Poetas<br> eseistas<br> rašytojas<br> Nacionalinės premijos laureatas Marcelijus Martinaitis. ELTA nuotr.
Poetas
eseistas
rašytojas
Nacionalinės premijos laureatas Marcelijus Martinaitis. ELTA nuotr.

Tuose namuose, palikęs čia statytą, kurtą, žemaitiškai tariant – gyvenimą, drauge su kitais, šiemet nuo mūsų atsitolinusiais kultūros žmonėmis, nuo šio lemtingo pavasario, matyt, įsikūrė ir poetas, eseistas, rašytojas, Nacionalinės premijos laureatas Marcelijus Martinaitis. Laida „Ryto rasa krito“ minės jį mažiau garsinta puse – kaip tradicinės, prigimtinės kultūros žinovą ir perteikėją. Itin kompetentingai ir išsamiai tai atskleis buvusi jo kolegė, Vilniaus universiteto dėstytoja dr. Saulė Matulevičienė.

Bet svarbiausia tai, kad klausysimės ir paties poeto kalbėjimo – apie namus, kaip kasdienę buveinę, kultūros ženklų sistemą ir šventovę – rojaus darželio modelį.

Vedėja Vida Šatkauskienė.  

„Ryto rasa krito“ lapkričio 3 d., sekmadienį, 09.03 val., kartojama lapkričio 7 d., ketvirtadienį, 12.10 val. per LRT KLASIKĄ.                                                                     

Kontaktai: rytorasa@lrt.lt

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...