captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie „Vasaros literatūros seminarus“

„Vasaros literatūros seminarai“ yra unikaliai dinamiška ir novatoriška kultūrinė programa, veikianti trijuose kontinentuose“, – apie Lietuvoje trečią kartą rengiamą tarptautinių kūrybinio rašymo programų sesiją sako jos įkūrėjas ir direktorius Mikhail Iossel.
Mikhail Iossel.
Mikhail Iossel.

„Paroda „Baltijos jūros pakrantės miestų vaizdai XVI–XX a. grafikoje“ – tai jau šeštoji paroda, surengta Trakų istorijos muziejui bendradarbiaujant su Olštyno Varmijos ir Mozūrų muziejumi Lenkijoje. Ekspoziciją sudaro kūriniai, parinkti pagal geografinius ir kultūrinius kriterijus. Darbus sieja tradiciniai ikonografijos tipai: panorama, vaizdas iš paukščio skrydžio, perspektyva, miesto dalies vaizdas, planas arba miesto apgultis“, – aiškina Trakų istorijos muziejaus direktorius Virgilijus Poviliūnas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Klaipėdiečius bei miesto svečius apsilankyti šventės atidaryme viliosime lietuvininkų gėrimu – kafija. Visas „Klaipėdos jomarkas” ja kvepės”, – į IX kartą vyksiantį tradicinį tarptautinį folkloro festivalį „Parbėg laivelis” kviečia Klaipėdos etnokultūros centro vyr. specialistė Irena Armonienė.

„Vasaros literatūros seminarai“ yra unikaliai dinamiška ir novatoriška kultūrinė programa, įkurta 1998 metais ir veikianti trijuose kontinentuose: Europoje (Rusijoje ir Lietuvoje), Šiaurės Amerikoje (Monrealyje) ir Afrikoje (Kenijoje)“, – apie Lietuvoje trečią kartą rengiamą jau dvidešimtąją pasaulyje tarptautinių kūrybinio rašymo programų sesiją sako jos įkūrėjas ir direktorius, Kanados Konkordijos universiteto amerikiečių literatūros bei kūrybinio rašymo profesorius Mikhail Iossel.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ – liepos 12 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasiką“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...