captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip tvarkomi miestai?

Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė sprendimui, kad sostinės daugiabučių namų savininkų bendrijos, pastatų administratoriai nuo kitų metų būtų atsakingi už teritorijų švarą ir tvarką.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė sprendimui, kad sostinės daugiabučių namų savininkų bendrijos, pastatų administratoriai nuo kitų metų būtų atsakingi už teritorijų švarą ir tvarką. Analogiškas sprendimas praėjusiais metais jau priimtas Kaune. Kodėl toks sprendimas priimtas, ar tai padės išginti šiukšles iš miestų?

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį Latvijoje, Birinių pilyje, susitinka su Latvijos ir Estijos prezidentais. Tradiciškai bendradarbiavimo perspektyvų aptarti susitikę trijų Baltijos šalių vadovai šįkart kalbėsis apie bendrus veiksmus ir priemones energetiniam, ekonominiam, kariniam ir informaciniam šalių saugumui užtikrinti. 

Nuo lapkričio 1 d. keičiasi laiškų ir siuntinių siuntimo tvarka: siekdamas užtikrinti kokybišką siuntų pristatymą, Lietuvos paštas aiškiai apibrėš, kas yra laiškas ir kas – siuntinys.

Trečiadienį LKF Vykdomasis komitetas nusprendė generaliniu sekretoriumi skirti Mindaugą Špoką, kuris pakeis septynerius metus dirbusį ir prieš keletą savaičių atsistatydinusį Mindaugą Balčiūną.

Vienas iš devynių Lietuvos vairuotojų prisipažįsta, kad transporto spūsčių metu, net degant geltonam šviesoforo signalui, bando „įtilpti“ į sankryžą – įvažiuoja į ją, net jeigu tenka užkirsti kelią kitiems automobiliams. Bent trečdaliui kitų eismo dalyvių toks savanaudiškas vairuotojų elgesys sukelia pyktį, o labiausiai vairuotojus supykdo įžūliai užlendantys automobiliai, rodo „Lietuvos draudimo“ apklausos duomenys. 

Sveikatingumo metų organizatoriai ragino spalį skirti diskusijoms apie žalingus įpročius, jų įtaką sveikatai ir būdus, kaip būtų galima nuo jų išsivaduoti. Alytaus rajono savivaldybė siūlo nepasiturintiems savo gyventojams nemokamai gydytis nuo alkoholizmo.

Taip pat laidoje spaudos apžvalgos, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ, gamtininko Selemono Paltanavičiaus žvilgsnis į pasibaigusį spalį gamtoje.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ spalio 31 d., ketvirtadienį, nuo 06.30. iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...