captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dailininkas Rimtas Tarabilda

„Aš mažiausiai galvoju apie jubiliejus, o daugiau apie darbus ir, be abejo, tų darbų buvo labai daug“, – sako 70-mečio sulaukęs grafikas, knygų iliustruotojas Rimtas Tarabilda.
Dailininkas Rimtas Tarabilda.
Dailininkas Rimtas Tarabilda.

„Aš mažiausiai galvoju apie jubiliejus, o daugiau apie darbus ir, be abejo, tų darbų buvo labai daug“, – sako 70-mečio sulaukęs grafikas, knygų iliustruotojas Rimtas Tarabilda. Aliejinių dažų ir terpentino kvapas iš vaikystės jam yra nuostabiausias, o tėvai, dailininkai Domicelė ir Petras Tarabildos, visą gyvenimą išliko didieji mokytojai.

Amžinybėn iškeliavusius garsius skulptorius – Vladą Vildžiūną ir Vaclovą Krutinį – prisiminsime su  VDA Skulptūros katedros vedėju prof. Petru Mazūru.  

Spaudos kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie pianistą Andrasą Schiffą, didelį Bacho ir Beethoveno žinovą, ir apie mėgėjų operos teatrą Niujorke.

„Aš mažiausiai galvoju apie jubiliejus, o daugiau apie darbus ir, be abejo, tų darbų buvo labai daug“, – sako 70-mečio sulaukęs dailininkas Rimtas Tarabilda. Aliejinių dažų ir terpentino kvapas iš vaikystės jam yra nuostabiausias, o tėvai, dailininkai Domicelė ir Petras Tarabildos, visą gyvenimą išliko didieji mokytojai. Pokalbis su dailininkų Tarabildų dinastijos atstovu apie kūrybinį kelią, menininko atsakomybę, darbų motyvus ir inspiracijas. 

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ spalio 31 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...