captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?: kokias knygas skaito dailininkas Algis Griškevičius?

„Visiškai sutinku su vokiečių rašytojo G. E. Lessingo teorija, kad giminingiausi kūrybos žanrai yra poezija ir tapyba: ir vienam, ir kitam būdinga asociatyvi kalba, intelektuali provokacija“, – sako žinomas tapytojas, fotomenininkas, skulptūrinių objektų kūrėjas Algis Griškevičius.  
Dailininkas Algis Griškevičius.
Dailininkas Algis Griškevičius.

„Visiškai sutinku su vokiečių rašytojo G.  E. Lessingo teorija, kad giminingiausi kūrybos žanrai yra poezija ir tapyba: ir vienam, ir kitam būdinga asociatyvi kalba, intelektuali provokacija“, –  sako žinomas tapytojas, fotomenininkas, skulptūrinių objektų kūrėjas Algis Griškevičius. Pakalbėti apie knygas užsuksime į dailininko dirbtuvę.

„Kodėl reiktų skaityti knygas apie knygas? Ar nepakanka pačių knygų, pirminių kūrinių? Ar tai nėra tik filologų sfera? Šie naivūs klausimai kartas nuo karto pasigirsta įvairiose auditorijose, kartais prie jų reikia grįžti ir patiems kritikams“, – literatūros kritikas Rimantas Kmita recenzuos Viktorijos Daujotytės monografiją „Boružė, ropojanti plentu: prigimtinės literatūros kasinėjimai Marcelijaus Martinaičio kūryboje“. 

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, spalio 31  d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ. Laida kartojama pirmadienį, lapkričio 4 d., 20.20 val.

Ved. Gailutė Jankauskienė.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close