captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: vėtra be elektros paliko 9000 Lietuvos vartotojų

Latvijoje antradienio rytą elektros neturėjo maždaug 100 tūkst. namų ūkių. Šiaurės ir Vakarų Europoje siaučianti audra nusinešė mažiausiai 13-ka gyvybių.

Latvijoje antradienio rytą elektros neturėjo maždaug 100 tūkst. namų ūkių. Šiaurės ir Vakarų Europoje siaučianti audra nusinešė mažiausiai 13-ka gyvybių. Smarkiausias vėjas užfiksuotas virš Šiaurės jūros, čia jo stiprumas siekė 190 kilometrų per valandą.

Lietuvos ir Rusijos premjerai šią savaitę ketina aptarti lietuviškų pieno produktų importo į Rusiją ribojimą. Algirdo Butkevičiaus teigimu, taip pat bus kalbama ir apie derybas su dujų koncernu „Gazprom". Pasak A. Butkevičiaus, šiuo metu derinamos pokalbio, kuris galėtų telefonu įvykti trečiadienį, temos.

Aplinkos viceministrė sako, kad norint skelbti pakartotinį skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos konkursą, reikia įvertinti pasikeitusią teisinę aplinką ir pagal tai parengti naujas konkurso sąlygas. Aplinkos ministerijos komisija šiandien svarsto, ar skelbti naują konkursą, kai prieš kelias savaites iš jo pasitraukė vienintelė dalyvė.

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas rengia klausymus kitų metų „Sodros“, valstybės ir savivaldybių biudžetams aptarti. Projekte numatoma, kad išlaidos kitais metais bus milijardu ir 200 milijonų litų didesnės nei pajamos. Biudžetų svarstymui Seime skirtos dvi savaitės, per kurias nevyksta plenariniai posėdžiai.

Kur jūs dedate nesuvalgytą maistą?  Kaip tvarkotės, kad nereikėtų išmesti maisto? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ antradienį, spalio 29 d., nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...