captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: koks Lietuvoje obuolių derlius?

Beveik 50 Lietuvoje augančių obuolių veislių bus pristatyta šventėje „Visos sodų spalvos“. Jau tradicine tapusi specializuota, išskirtinai Lietuvos ūkiuose užaugintų obuolių šventė vyks šeštadienį Vilniuje.

Beveik 50 Lietuvoje augančių obuolių veislių bus pristatyta šventėje „Visos sodų spalvos“. Jau tradicine tapusi specializuota, išskirtinai Lietuvos ūkiuose užaugintų obuolių šventė vyks šeštadienį Vilniuje, prie prekybos centro „Akropolis”. Šventės metu bus renkamas didžiausias obuolys, bus galima paragauti ir įsigyti įvairiausių sulčių bei jų mišinių, klausti patarimų, išsirinkti skaniausias obuolių veisles. Apie šių metų obuolių derlių, Lietuvoje populiarias obuolių veisles kalbėsimės su sodininku ir žemės ūkio kooperatyvo „Lietuviško ūkio kokybė” vadovu Mindaugu Maciulevičiumi, UAB „Naradava“ vadovu Aloyzu Grigaliu.

Sekmadienį Šiauliuose rengiamas Darbo partijos (leiboristų) jubiliejinis suvažiavimas. Jo metu turėtų paaiškėti, kas vadovaus šiai partijai, kokie kadidatai bus keliami rinkimuose į Europos parlamentą ir Lietuvos prezidentus. Pokalbis su laikinąja Darbo partijos (leiboristų) vadove, Seimo Pirmininke Loreta Graužiniene. 

Sekmadienio naktį pereisime prie žiemos laiko. Kaip persukamos įvairių laikrodžių rodyklės ir kada tai daroma? Pasakoja Lukas Kivita.

Taip pat laidoje: archyvinis „Amerikos balso“ įrašas, viktorina, kultūros renginių skelbimai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – spalio 26  d., šeštadienį, nuo 07.30  iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...