captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: artėja „Didysis muzikų paradas“

„Jau septynioliktą kartą rengiama muzikų šventė šiais metais apskritai pristatys itin daug jaunų atlikėjų“, – sako „Didžiojo muzikų parado“ meno vadovė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė
„Didžiojo muzikų parado“ meno vadovė<br> Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė.
„Didžiojo muzikų parado“ meno vadovė
Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė.

„Keturių valandų trukmės koncerte-maratone savo meistriškumu su publika dalinsis ir garsūs Lietuvos kolektyvai, dainininkai, muzikai-instrumentininkai, ir jauni, dar ne taip gerai žinomi, tačiau talentingi muzikai. Jau septynioliktą kartą rengiama muzikų šventė šiais metais apskritai pristatys itin daug jaunų atlikėjų“, – sako „Didžiojo muzikų parado“ meno vadovė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė.

Pirmą kartą Lietuvoje savo personalinę parodą „Už horizonto – kiti horizontai“ surengęs ukrainiečių dailės genijus Ivanas Marčukas save apibūdina kaip „amžiną keliautoją, prikaustytą prie molberto“. Pasak jo, tai jau, ko gero, šimtoji paroda, surengta didžiuosiuose pasaulio miestuose. „Aš mažai miegu, mažai valgau ir daug dirbu“, – toks jo receptas kelyje į šlovę.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“, „Voruta“.

„Dalis Rokiškio žiūrovų netgi labiau laukia festivalio „Interrampa“, nei „Vaidiname žemdirbiams“, nes mėgėjai nebijo eksperimentuoti, pateikia įdomesnių versijų, negu profesionalus teatras, kuris turi tikslą užsidirbti pinigų, orientuojasi į žiūrovų skonį ir kartais jam pataikauja. Neretai mėgėjų teatre tiesiog meno yra daugiau“, – tvirtina XIX tarptautinio teatrų festivalio „Interrampa – 2013“ organizatorė Neringa Danienė.

„Keturių valandų trukmės koncerte-maratone savo meistriškumu su publika dalinsis ir garsūs Lietuvos kolektyvai, dainininkai, muzikai-instrumentininkai, ir jauni, dar ne taip gerai žinomi, tačiau talentingi muzikai. Jau septynioliktą kartą rengiama muzikų šventė šiais metais apskritai pristatys itin daug jaunų atlikėjų“, – sako „Didžiojo muzikų parado“ meno vadovė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė. Apie „Didžiojo muzikų parado“ tradicijas, jų tęstinumą bei naujoves, apie reikšmę ir vietą tarp kitų muzikos renginių pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ spalio 25 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val.per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...