captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Prezidentė pristatys trečiųjų veiklos metų rezultatus

Prezidentė ketvirtadienį pristatys trečiųjų veiklos metų rezultatus ir ketvirtųjų prioritetus .   Anot Prezidentės spaudos tarnybos pranešimo, p er trečiuosius darbo metus D. Grybauskaitė pateikė 22 įstatymų projektus, pasirašė 479 įstatymus, vetavo 11.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. ELTA nuotr.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. ELTA nuotr.

Prezidentė ketvirtadienį pristatys trečiųjų veiklos metų rezultatus ir ketvirtųjų prioritetus. Anot Prezidentės spaudos tarnybos pranešimo, per trečiuosius darbo metus D. Grybauskaitė pateikė 22 įstatymų projektus, pasirašė 479 įstatymus, vetavo 11. Šešiems veto Seimas pritarė, du atmetė, trys bus svarstomi Seimo rudens sesijoje. Taip pat Prezidentė surengė 25 vizitus į užsienį, tiek pat įvyko užsienio valstybių ir tarptautinių organizacijų vadovų ir pareigūnų vizitų į Lietuvą.

Vyriausybė pasirašys memorandumą  dėl mažareikšmių ženklinimų neatitikimų.

Seime vyksta diskusija dėl paauglių priklausomybės narkotikams, psichotropinėms medžiagoms ir alkoholiui. Kaip jūs siūlytumėte keisti situaciją, kad mažėtų nepilnamečių, priklausomų ir narkotikų ir alkoholio? Pokalbis su klausytojais 13.35 val.  

Vilniaus meras sako, kad  savivaldybė per šiuos metus surinko 14 mln. litų pajamų, skola siekia beveik 969 mln. litų.

Taip pat laidoje – naujausios žinios, orų prognozė, apžvalgininko komentaras, sporto naujienos,  M. Drungos parengta Vakarų spaudos apžvalga, įrašas iš „Amerikos balso“ archyvų.   

Vedėja Madona Lučkaitė, redaktorė Justina Mitkaitė.  

„Lietuvos diena“ – liepos 11 d., trečiadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per Lietuvos radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...