captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: palydovas į kosmosą LITUANICA SAT1 išlydimas iš Lietuvos

Mažasis palydovas LITUANICA SAT1 ketvirtadienio vakarą bus išlydėtas į NASA tiesiai iš LRT TV studijos. Apie palydovo kelią į kosmosą nuolat informuos LRT RADIJAS ir TELEVIZIJA. Koks tai palydovas?

Mažasis palydovas LITUANICA SAT1 ketvirtadienio vakarą bus išlydėtas į NASA tiesiai iš LRT TV studijos. Apie palydovo kelią į kosmosą nuolat informuos LRT RADIJAS ir TELEVIZIJA. Koks tai palydovas?

Valstybinė ligonių kasa pristato spalio 25 d. įsigaliojančias ES direktyvų nuostatas, kurios suteiks Lietuvos pacientams daugiau galimybių gydytis užsienyje, taip pat gauti reikiamas sveikatos priežiūros paslaugas, o  ES šalių piliečiams – naudotis mūsų šalies sveikatos priežiūros paslaugomis. 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko į Briuselį, kur dalyvaus Europos Vadovų Tarybos posėdyje. Šioje Taryboje daugiausia dėmesio bus skirta ES vidaus skaitmeninės rinkos kūrimui. 

Kultūros ministerijai leista administruoti ES paramą. Ministrų kabinetas sutiko šiai ministerijai pavesti tarpinės institucijos funkcijas paramos administravimo srityje. Iki šiol Kultūros ministerijai tokia funkcija, skirtingai nei daugumai kitų ministerijų, suteikta nebuvo. 

Nuo šiol Lietuvos dokumentinio kino istorija pasiekiama kiekvienam neišeinant iš namų – interneto svetainėje www.e-kinas.lt. Tai pirmasis Lietuvoje virtualus dokumentinio kino archyvas, kuriame – 500 km lietuviško kino. 

Taip pat laidoje – spaudos apžvalgos, verslo naujienos, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, Selemono Paltanavičiaus žvilgsnis į besibaigiantį spalį gamtoje.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ spalio 24 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close