captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: devintą kartą prasideda akcija „Metų knygos rinkimai“

Akcijai „Metų knygos rinkimai“ ekspertų komisijos iš viso pasiūlė penkiolika knygų, po penkias kiekvienoje kategorijoje: suaugusiųjų, poezijos ir vaikų. Šiemet komisija neišrinko nė vieno leidinio į kokybiškiausių knygų sąrašą paauglių kategorijoje.

Jau devintą kartą Lietuvos skaitytojai kviečiami išrinkti Metų knygas. Akcijai „Metų knygos rinkimai“ ekspertų komisijos iš viso pasiūlė penkiolika knygų, po penkias kiekvienoje kategorijoje: suaugusiųjų, poezijos ir vaikų. Šiemet komisija neišrinko nė vieno leidinio į kokybiškiausių knygų sąrašą paauglių kategorijoje. Pokalbis studijoje su knygų vaikams ir paaugliams ekspertų komisijos bei knygų suaugusiesiems ir poezijos knygų komisijos nariais.

„Teatras – gyvas organizmas, kuris reaguoja į laikmetį, pulsuoja visuomenės aktualijomis, todėl nacionalinė dramaturgija nebeasocijuoja su nuobodžia chrestomatine literatūra“, – teigia viena tarptautinio festivalio „Baltijos šalių dramaturgijos festivalis – Kaunas 2013“ organizatorių, Nacionalinio Kauno dramos teatro teatrologė Silvija Čižaitė-Rudokienė. Apie renginį laikinojoje sostinėje pokalbis ir su teatro atstove spaudai Jolanta Garnyte-Jadkauskiene.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Virtualiosios parodos turi daug privalumų. Visų pirma, jos skiriamos platesnei auditorijai. Jei seniau paroda būdavo demonstruojama Vilniaus svečiams, tai dabar ją gali aplankyti visas pasaulis – neriboja nei laikas, nei meninė raiška. Vienintelis minusas, kad kol kas vartotojui dar nėra patogu keliauti po tokią parodą“, – sako Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Ryšių su visuomene skyriaus vadovas Justas Jaskonis.

Lietuvos skaitytojai vėl kviečiami išrinkti Metų knygas. Akcijai „Metų knygos rinkimai“ ekspertų komisijos iš viso pasiūlė penkiolika knygų, po penkias kiekvienoje kategorijoje: suaugusiųjų, poezijos ir vaikų. Šiemet komisija neišrinko nė vieno leidinio į kokybiškiausių knygų sąrašą paauglių kategorijoje. Apie devintą kartą vykstančią Metų knygos rinkimų akciją pokalbis studijoje su knygų vaikams ir paaugliams ekspertų komisijos pirmininke, literatūrologe dr. Loreta Jakonyte, knygų suaugusiesiems ir poezijos knygų komisijos nariais: pirmininke vertėja Gabriele Gailiūte, literatūros kritiku poetu Mariumi Buroku ir literatūros kritike Neringa Mikalauskiene.

Ved. Karina Metrikytė.                           

„Ryto allegro“ spalio 23 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...