captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Seimas svarsto 2014 m. biudžetų projektus

Numatoma, kad į nacionalinį – tai yra valstybės ir savivaldybių biudžetą – kartu su ES ir kitomis tarptautinės paramos lėšomis įplauks beveik 30 milijardų litų.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Numatoma, kad į nacionalinį – tai yra valstybės ir savivaldybių biudžetą – kartu su ES ir kitomis tarptautinės paramos lėšomis įplauks beveik 30 milijardų litų. Daugiau pajamų tikimasi gauti iš ekonomikos augimo, geresnio mokesčių surinkimo, atlyginimų didėjimo.

Premjero teigimu, skalūnų dujų žvalgybos konkursas Lietuvoje turėtų būti atnaujintas. Vyriausybės vadovas tikisi, kad Lietuvos pieno perdirbėjai uždarytą Rusijos rinką galėtų pakeisti kitomis – Kinija, Brazilija, JAV.

Rusijos vartotojų tarnyba, kurios atstovai pirmadienį atvyko į Vilnių, Lietuvai iki šiol nepateikė oficialių dokumentų apie neva rastus pažeidimus pieno produktuose. Žemės ūkio viceministras R. Šatkauskas sako, kad Rusijos atstovams bus sudarytos sąlygos pamatyti Lietuvos pieno perdirbimo įmones, kurių produkcija sulaukė Rusijos kritikos.

Ar pritariate nerūkymo zonų plėtimui miestuose? Pokalbis su gydytoju psichiatru A. Veryga ir klausytojais. 

Ekonomistai prognozuoja, kad su Rusijos ekonomika susietai Baltarusijai gresia dar viena rublio devalvacija.

Devintą kartą prasideda akcija „Metų knygos rinkimai“. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, ekonomikos ekspertės R. Vainienės savaitės komentaras, sporto pranešiamai, kalbos valandėlė, etnologo L. Klimkos pasakojimas apie įžymaus etnologo Jono Balio archyvą, neseniai sugrįžusį iš Amerikos. 

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ spalio 22 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...