captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – nepaprasta Gary McFarlando istorija

Kviečiame prisiminti nepelnytai istorijos dulkėmis užklotą vibrofonininką, vokalistą, orkestrų lyderį, kompozitorių bei aranžuotoją Gary McFarlandą, kuriam būtent spalio 23-iąją būtų sukakę aštuoniasdešimt.
Vibrofonininkas<br> vokalistas<br> orkestrų lyderis<br> kompozitorius bei aranžuotojas Gary McFarlandas.
Vibrofonininkas
vokalistas
orkestrų lyderis
kompozitorius bei aranžuotojas Gary McFarlandas.

Kviečiame prisiminti nepelnytai istorijos dulkėmis užklotą vibrofonininką, vokalistą, orkestrų lyderį, kompozitorių bei aranžuotoją Gary McFarlandą, kuriam būtent spalio 23-iąją būtų sukakę aštuoniasdešimt. Deja, likimas jam negailestingai atseikėjo vos 38-eris. Jo mirtį iki šiol gaubia paslaptis, žinoma tik viena, kad ryškiai spindėjęs džiazo muzikas kartu su savo draugu rašytoju Davidu Burnettu viename Niujorko bare buvo nunuodytas metadonu, tačiau žudikas taip ir liko neišaiškintas. Apie jo spalvingą kūrybą ir fantastiškai aktyvų kūrybos dešimtmetį, per kurį McFarlandas iš niekam nežinomo savamokslio muzikanto tapo vienu ryškiausių dešimtmečio džiazo kūrėjų – trečiadienio laidoje.

Laidoje taip pat skambės naujausių vokalinio džiazo albumų, galimų pretendentų į artėjančius „Grammy“ apdovanojimus fragmentai.

Ved. Jūratė Kučinskaitė.

„Muzikinis vidudienis“ spalio 23 d., trečiadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close