captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: šeimos ūkis sukurtas be ES paramos

Stanislovas Marcinkus – žinomas ūkininkas ne tik Jurbarko rajone. Keletą kartų buvo Lietuvos arimo varžybų prizininkas, netgi vicečempionas. Rajone labiausiai išgarsėjo kaip šeimos ūkio kūrėjas. 
Ūkininkas Stanislovas Marcinkus.
Ūkininkas Stanislovas Marcinkus.

Stanislovas Marcinkus – žinomas ūkininkas ne tik Jurbarko rajone. Keletą kartų buvo Lietuvos arimo varžybų prizininkas, netgi vicečempionas. Rajone labiausiai išgarsėjo kaip šeimos ūkio kūrėjas. Dabar 100 ha ūkyje tvarkytis padeda visi penki vaikai, o vyriausiasis jau pats savarankiškai dirba. Vienas geriausių rajone šeimos ūkių sukurtas be ES paramos.

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę – su ekologinio ožkų ūkio šeimininke Dalia Ėmužyte. Prieš 17 m. Griciūnų kaime, Širvintų rajone, savo veiklą pradėjusi ūkininkė dabar turi didžiausią Lietuvoje ožkų bandą – iš viso apie 500, pusė jų – melžiamos ožkos. Ūkyje gaminami 20 rūšių ožkų pieno sūriai, pagardinti įvairiomis žolelėmis ir priedais. Jie ne tik gardūs, bet ir naudingi sergantiems širdies, kraujagyslių ligomis, alergiškiems žmonėms. Antradienio laidoje kalbėsime apie kasdieną ožkų ūkyje, melžimo ypatumus, pieno savybes, ožkų būdą ir priežiūrą. Koks buvo pirmadienis Dalios Ėmužytės ūkyje?

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, spalio 22 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...