captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: bėgimas – ne tik sveikata, bet ir gera nuotaika

Šeštadienį Vilniuje vyks tradicinis bėgimas „Vilniaus 10 km su Živile Balčiūnaite“, tačiau pati renginio iniciatorė prisipažino, jog dar nėra tikra, ar dėl sveikatos galės bėgti.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Šeštadienį Vilniuje vyks tradicinis bėgimas „Vilniaus 10 km su Živile Balčiūnaite“, tačiau pati renginio iniciatorė prisipažino, jog dar nėra tikra, ar dėl sveikatos galės bėgti. Šių metų, jau septintajame, bėgime užsiregistravo virš tūkstančio bėgikų, kurie bėgs Žvėryno gatvėmis. Pokalbis su bėgikais.

Kaune į XXII mokslinę konferenciją renkasi itin retos profesijos specialistai – gydytojai apiterapeutai. Apiterapija vadinami gydymo ir profilaktikos metodai, kuriuose naudojami bičių surenkami produktai, taip pat ir bičių nuodai. Apie juos pasakoja gydytoja apiterapeutė Dalia Bunevičienė.

Viktoras Šliteris – buvęs garbės generalinis konsulas Sidnėjuje. Daugiau nei šešis dešimtmečius Australijoje gyvenantis V. Šliteris neretai vadinamas vienu iškiliausių užsienio lietuvių, kuris šaliai stengėsi padėti tiek sovietmečiu, tiek ir atkūrus Nepriklausomybę. Rūtos Kupetytės pokalbis su buvusiu konsulu.

Visuomenės nuomonės tyrimo centras „Vilmorus“ pristato naujausią visuomenės apklausą apie požiūrį į politikus, politines partijas, valdžios institucijas. Apklausą komentuoja bendrovės vadovas sociologas Vladas Gaidys.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – spalio 19 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...