captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – apie operos žvaigždes, operos agentus ir „Orfėjaus lyrą“

Penktadienio laidoje svečiuosis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro paramos fondo „Orfėjaus lyra“ pirmininkė Birutė Vizgirdienė.   

LNOBT paramos fondas „Orfėjaus lyra“ ir nenuilstanti jo pirmininkė Birutė Vizgirdienė kartu su veiklia fondo taryba jubiliejų pasitinka kviesdama operos, baleto gerbėjus į tradicinį Didijį metų pokylį spalio 20 dieną viešbutyje „Le Meridien Villon“ Vilniaus prieigose. Pasaulio operos ir baleto teatrai dažnai yra remiami privačių gerbėjų. LNOBT paramos fondas „Orfėjaus lyra“ ir buria ištikimus Lietuvos operos bei baleto gerbėjus, kurie suprasdami didžiulę kultūros reikšmę, norėtų ir galėtų padėti nacionaliam meno židiniui. Ypatingo jubiliejinio pokylio metu surinktos lėšos bus skirtos padėti tobulėti talentingiems būsimiems mūsų šalies dainininkams, šokėjams, muzikantams.

Laidos viešnia Birutė Vizgirdienė kartu pabrėžia, kaip svarbu jauniems Lietuvos talentams suteikti globą reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje. Vakarų meno pasaulis jau seniai gyvena pagal sukurtą tvarką – kontraktų, atlikėjų agentų bei agentūrų sistemą. Ji ir Lietuvoje jau – ne naujiena. Todėl, anot pašnekovės, sukaupta ilgametė patirtis labdaros bei rėmimo organizacijose JAV bei lietuviškoje „Orfėjaus lyroje“ yra ženkli parama jauniems Lietuvos meno talentams.Laidos vedėjas Andrius Kairaitis.

Laidos vedėjas Andrius Kairaitis. 

„Muzikinis vidudienis“ spalio 18 d., penktadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close