captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: koks emocinės paramos poreikis?

Trečiadienį bus pristatomi emocinės paramos tarnybos „Jaunimo linija“ savanorių paruošiamieji kursai. Ko mokysis nauja emocinės paramos savanorių grupė, kokie žmonės ateina savanoriauti, koks emocinės paramos poreikis Lietuvoje?
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Gabija Narušytė.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Gabija Narušytė.

Trečiadienį bus pristatomi emocinės paramos tarnybos „Jaunimo linija“ savanorių paruošiamieji  kursai. Ko mokysis nauja emocinės paramos savanorių grupė, kokie žmonės ateina savanoriauti, koks emocinės paramos poreikis Lietuvoje?

Seime trečiadienį rengiama konferencija „Lietuvos kultūros politika: įžvalgos ir lūkesčiai“.

Lietuvos laisvosios rinkos institutas pristato jau trečiąjį Lietuvos savivaldybių vertinimą – Lietuvos savivaldybių indeksą. Remiantis 2012 metų duomenimis, šis indeksas parodys geriausiai ir prasčiausiai besitvarkančias savivaldybes. Tyrimas apima dešimt gyventojams ir investuotojams aktualių sričių.

Nuo Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai praėjo trys mėnesiai. Kaip mūsų šaliai sekasi pirmininkauti Europai ir kaip ji įveikia šiuo metu kylančius iššūkius?

Iš „Amerikos balso“ archyvų: ištraukos iš pokalbio su trečiojo Lietuvos prezidento Kazio Griniaus žmona Kristina Griniene. Pokalbis įrašytas 1981 metais Čikagoje.  

Ieškoti kelio į sveikatą žmonės pradeda dėl įvairų priežasčių – vieną paskatina liga, kitą užkrečiantys kitų žmonių gyvenimo pavyzdžiai ar idėjos, smalsumas ir noras apie save žinoti daugiau. Šįkart sveiko gyvenimo patirtimi patirtimi dalijasi Viktoras ir Audronė Kiaukos.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – spalio 16 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...