captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kokie Lietuvos kino centro pirmieji veiklos metai?

Nacionalinio kino gamybą koordinuojantis Lietuvos kino centras savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš metus. Kokių imtasi konstruktyvių veiksmų formuojant Lietuvos kino politiką? Ar už ilgalaikį mūsų kino srities vystymąsi ir konkurencingumą atsakingas centras pateisino kino kūrėjų lūkesčius?

Nacionalinio kino gamybą koordinuojantis Lietuvos kino centras savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš metus. Kokių imtasi konstruktyvių veiksmų formuojant Lietuvos kino politiką?  Ar už ilgalaikį mūsų kino srities vystymąsi ir konkurencingumą atsakingas centras pateisino kino kūrėjų lūkesčius?

„Europos literatūros dienos“ – tai beveik visa savaitė, kupina naujų atradimų ir susitikimų su pamėgtais autoriais. Lietuvių ir užsienio rašytojų kūrybos skaitymai vyks ne tik Vilniuje, bet ir Plungėje, Telšiuose, Šiauliuose ir pirmą sykį autoriai prisistatys uostamiesčio skaitytojams“, – teigia lyginamosios kalbotyros specialistas, vertėjas, „Europos literatūros dienų“ vadovas Markus Roduner.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Šiemet vykstančiame Lotynų Amerikos kultūros festivalyje didesnis dėmesys bus skiriamas Meksikos kūrėjams, o vienas iš svarbesnių edukacinės programos akcentų – tai paskaita apie meksikiečių požiūrį į mirtį, papročius ir atributiką per „Dia de los Muertos“, – sako festivalio „In Latino 2013“ organizatorė Agnesta Filatovė.

Nacionalinio kino gamybą koordinuojantis Lietuvos kino centras savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš metus. Kokių imtasi konstruktyvių veiksmų formuojant Lietuvos kino politiką?  Ar už ilgalaikį mūsų kino srities vystymąsi ir konkurencingumą atsakingas centras pateisino kino kūrėjų lūkesčius? Kokius realius pokyčius pastebėjo kino prodiuseriai bei režisieriai? Kodėl Lietuvos kinematografui aktuali užsienio kino fondų parama ir bendra gamyba? Pokalbyje dalyvauja Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas, kino prodiuserė Uljana Kim ir Nacionalinės premijos laureatas kino režisierius Audrius Stonys.

Ved. Karina Metrikytė.                           

„Ryto allegro“ spalio 16 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close