captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Lietuva Maskvoje toliau aiškinasi dėl pieno

Ketvirtadienį Maskvoje numatytos konsultacijos su Lietuvos delegacija dėl lietuviškų pieno produktų tiekimo į Rusiją atnaujinimo. Kodėl Rusija paskelbė lietuviškų pieno produktų blokadą, taip pat Maskvoje aiškinsis ir Europos Komisijos delegacija.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Ketvirtadienį Maskvoje numatytos konsultacijos su Lietuvos delegacija dėl lietuviškų pieno produktų tiekimo į Rusiją atnaujinimo. Kodėl Rusija paskelbė lietuviškų pieno produktų blokadą, taip pat Maskvoje aiškinsis ir Europos Komisijos delegacija. Tuo metu Muitinės departamento vadovas sako, kad lengvųjų ir krovininių automobilių patikra Lietuvos ir Kaliningrado pasienyje normalizuojasi.  

Lietuvos krepšinio federacijoje – vėl permainos: iš LKF generalinio sekretoriaus pareigų atsistatydina Mindaugas Balčiūnas, o iš federacijos prieš savaitę pasitraukę prezidentas Arvydas Sabonis bei viceprezidentas Antanas Guoga grįžta į savo pareigas. Rinktinę vėl turėtų treniruoti Jonas Kazlauskas.  

Valstybės įmonė „Regitra“ praneša, jog prieš du dešimtmečius išduoti seno pavyzdžio vairuotojo pažymėjimai netrukus nebegalios, todėl ilgai nedelsdami gyventojai turėtų juos pasikeisti į šiuo metu išduodamus Europos Sąjungoje patvirtinto pavyzdžio vairuotojo pažymėjimus.  

Įsibėgėja Frankfurto knygų mugė, kurioje šiemet – per 7000 dalyvių iš šimto šalių. 

Laukiama, kam atiteks Nobelio taikos premija. 

Pasaulį neseniai sukrėtė prie mažos Italijai priklausančios Lampedūzos salos įvykusi nelaimė, kai apvirtus valčiai nuskendo apie 300 migrantų iš Šiaurės Afrikos bei Artimųjų Rytų. Neišvengiama žmonių migracija, bėgant nuo negandų savoje šalyje ir ieškant prieglobsčio kitoje, iškelia ir sudėtingų moralinių klausimų, į kuriuos pasaulis atsako skirtingai.  Apie tai – „Naujienų žemėlapyje“.

Spalio 11-ąją vienas iškiliausių Lietuvos ir pasaulio muzikų – dirigentas, orkestrų vadovas, pedagogas prof. Saulius Sondeckis – mini garbingą 85-mečio jubiliejų.  

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ spalio 11 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...