captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: pasienyje su Rusija atšaukta automobilių patikra?

Pemjeras Algirdas Butkevičius ir Muitinės departamento vadovai praneša, kad Lietuvos ir Kaliningrado pasienyje normalizuojasi lengvųjų ir krovininių automobilių patikra. Spręsti problemų dėl pieno eksporto į Maskvą išvyksta buvęs Lietuvos ambasadorius Rusijoje Antanas Vinkus.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Pemjeras Algirdas Butkevičius ir Muitinės departamento vadovai praneša, kad Lietuvos ir Karaliaučiaus pasienyje normalizuojasi lengvųjų ir krovininių automobilių patikra. Spręsti problemų dėl pieno eksporto į Maskvą išvyksta buvęs Lietuvos ambasadorius Rusijoje, Premjero patarėjas Antanas Vinkus. Rusija vakar paskelbė atšaukianti sugriežtintą vilkikų iš Lietuvos kontrolę.

Už muitus ir mokesčius atsakingas eurokomisaras Algirdas Šemeta ketvirtadienį susitinka su Premjeru Algirdu Butkevičiumi. Tikėtina, kad politikai aptars šalies problemas, Rusijai blokuojant lietuviškų pieno produktų importą bei nuodugniai tikrinant vežėjus.

Vilniaus oro uosto sterilioje zonoje pristatyta pirmieji viešose vietose defibriliatoriai. Statistikos duomenimis, 9 iš 10 staigios mirties atvejų ištinka ne ligoninėje, o viešose vietose.

Nuo 2007-ųjų spalio 10-oji Lietuvoje minima kaip savivaldos diena. Kokia Lietuvos savivaldybių ir regionų ateitis? Kaip savivaldybės Jums padeda spręsti rūpimus klausimus? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Ketvirtadienį bus paskelbta Nobelio literatūros premija.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, apžvalgininkės R. Sotvarės-Šemetienės savaitės komentaras, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ spalio 10 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...