captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kooperatyvo valdybos posėdyje – pieno reikalai

Intensyviai ieškodami sprendimų dėl lietuviškų pieno produktų eksporto į Rusiją, nei šalies politikai, nei perdirbėjai nedramatizuoja blogai besiklostančios situacijos. Pvz., bendrovė „Rokiškio sūris“ jau prakalbo apie savo eksporto rinkų diversifikavimą.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Intensyviai ieškodami sprendimų dėl lietuviškų pieno produktų eksporto į Rusiją, nei šalies politikai, nei perdirbėjai nedramatizuoja blogai besiklostančios situacijos. Pvz., bendrovė „Rokiškio sūris“ jau prakalbo apie savo eksporto rinkų diversifikavimą. Trečiadienį kooperatyvo „Pienas LT“ valdyba irgi tarėsi kaip suktis iš padėties.

Įsigaliojus naujoms Žemės mokesčio įstatymo nuostatoms, šis mokestis didėja, keičiasi mokėjimo tvarka. Privačios žemės savininkai deklaracijas iš mokesčių inspekcijos gaus iki lapkričio pradžios, o sumokėti mokesčius bus privaloma greičiau kaip per mėnesį, iki lapkričio 15 dienos.

Pasibaigus vasarai, atostogų metui, baigėsi ir didieji poilsiautojų srautai į kaimo turizmo sodybas. Tačiau kai kurios iš jų lankytojus stengiasi pritraukti ištisus metus edukacinėmis programomis. Vienoje iš tokių kaimo turizmo sodybų supažindinama su grikio keliu nuo sėjos iki pietų stalo. Varėnos rajone esanti sodyba taip ir pavadinta – „Grikucis“. Šiuo metu jos šeimininkai daugiau lankytojų tikisi prisivilioti ir kitomis edukacinėmis programomis.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, spalio 10 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...